Rekomendacje

fotograf na ślub  zielona góra

„Profesjonalizm i niesamowite wyczucie chwili – to to, co wyróżnia Tomka z ogromnego grona fotografów, których prace oglądaliśmy wybierając tego właściwego. Zrobione przez Tomka zdjęcia doskonale oddają emocje, które czuliśmy w tych ważnych chwilach, dodatkowo są naturalne – bez żadnego sztucznego pozowania, udawania czegokolwiek lub zbędnej obróbki komputerowej, która mogłaby sprawić, że zdjęcia straciłyby swoją naturalność.
W swojej pracy jest całkowicie niewidoczny – a to bardzo ważne, bo ani troche nie ogranicza swobody bycia.
A sesja plenerowa? Do dziś wspominamy ją jako wspaniałą przygodę! Była samą przyjemnością i dobrą zabawą, uchwyconą na zdjęciach najlepiej, jak tylko można było!
Co ważne – nie tylko my, ale każdy, kto ogląda album ze zdjęciami jest zachwycony i pyta o autora fotografii.
Z czystym sumieniem możemy polecić Tomka wszystkim Parom, które mają jeszcze choć odrobinę wątpliwości!”
Patrycja i Tomasz

 


„Profesjonalizm, pomysłowość i super styl tak w kilku słowach można opisać Tomka:) Przez cały ślub i wesele nie odczuwaliśmy w ogóle obecności fotografa, dlatego efekt końcowy był tym bardziej zaskakujący bo kompletnie nie wiedzieliśmy, jakich możemy spodziewać się zdjęć. Wspaniale też współpracowało się Nam podczas sesji plenerowej. Niezmiernie żałujemy, że nie mieliśmy ze sobą takiego profesjonalnego fotografa podczas podróży poślubnej w Grecji :p Śmiało możemy polecić Tomasza nie tylko na ślub ale wiele innych uroczystości!!! Cała rodzinka podziwiała zdjęcia jeszcze długo po naszym ślubie. Te piękne zdjęcia to niesamowita pamiątka na całe życie. Szczerze polecamy!”
Gosia  i Michał

 

fotograf ślubny zielona góra
„Tomek zapewnił nam doskonalą oprawę fotograficzna naszego wielkiego dnia. Zdecydowaliśmy się na same zdjęcia bez obecności kamery i nie żałujemy ani trochę, fotografie są niesamowite! Tomek wykorzystał każdą z naszych sugestii na plenary i doradził gdy pomysły się skończyły Nie tylko wykonanie ale również jakość i wykończenie zdjęć nie pozostawiły nam nic więcej do życzenia. Polecamy i serdecznie dziękujemy.
Thank you very much for the fabulous photos that you have given us. Both ourselves and everyone that has seen them have commented on what a great job you have done. We will have no hesitation in recommending
you to anyone that requires a photographer in the future”.
Ewa i Simon

 

fotograf na ślub zielona góra
„Na ślubie nie czujesz jego obecności, za to na zdjęciach widzisz, że nie uciekła mu żadna chwila tego dna. Na dodatek ujęcie tej chwili jest niesamowite, niebanalne, często zaskakujące. Podczas pleneru jego obiektyw nie onieśmiela, przeciwnie, zachęca do grania, wygłupiania się, bycia naturalnym. A same zdjęcia są idealne od pomysłu po papier na którym są uwiecznione. Pełen profesjonalizm”.
Paulina i Damian

fotograf na ślub  zielona góra
„Wiadomym jest, że każdy szuka na ten najważniejszy dzień w życiu dobrego fotografa, w końcu zdjęcia są pamiątką na całe życie. Poszukiwania nie są łatwe, przeważnie bywają męczące a i wybór spośród tych dostępnych na rynku jest strasznie trudny. Jeżeli nie chcecie tracić czasu na żmudne poszukiwania, nerwy a chcecie być maksymalnie zadowoleni to wybór jest prosty – Tomek Leszczyński. Rekomendujemy Tomka jako profesjonalnego, rzetelnego, kompetentnego i pomysłowego fotografa oraz wspaniałego człowieka. Zdjęcia wykonane przez Tomka to perfekcja sama w sobie, o czym możecie się Sami przekonać odwiedzając jego stronę internetową. Zaznaczamy jednak, że możecie przeżyć szok, ponieważ zdjęcia wywołane na papierze to dopiero prawdziwe dzieło sztuki:) Gorąco polecamy!”
Asia i Marcin

fotograf na ślub  zielona góra
„Nie ukrywamy, że jesteśmy pod dużym wrażeniem tak udanych zdjęć. W sposób profesjonalny fotograf oddał to co ulotne, wyjątkowe i najważniejsze – emocje oraz uczucia takie jak wzruszenie, radość, szczęście, miłość, zaduma czy nawet strach. Potrafił wydobyć najdrobniejsze detale i uwiecznić emocje nie tylko nasze, ale i naszych rodziców i gości. Na ślubie był niezauważalny, a mimo to znajdował się zawsze tam, gdzie trzeba i uchwycił wszystkie ważne i ciekawe momenty. Sesja plenerowa była dla nas doskonałą zabawą bez skrępowania i zmęczenia. Sama przyjemność. Wywołane zdjęcia są najwyższej jakości, a prezentacja na CD i jej opakowanie przepiękne. Dziękujemy serdecznie i z ręką na sercu możemy polecić Pana wszystkim, którzy szukają bardzo ale to bardzo dobrego fotografa, a przy tym sympatycznego i miłego człowieka”.
Kamila i Krzysztof

fotograf na ślub  zielona góra
„Dzisiaj z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że wybór fotografa ślubnego był najlepszym jakiego dokonaliśmy. Zdjęcia oddają wszystko co chiałoby się powiedzieć o tym dniu. Są po prostu rewelacyjne! Świetna atmosfera, którą Tomek stworzył na plenerze zaowocowała zdjęciami, do których będziemy wracać często. Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Tomek jest jak najbardziej wart polecenia wszystkim przyszłym młodym parom. Serdecznie dziękujemy za całokształt pracy włożonej w nasze zdjęcia i piękną pamiątkę”.
Ewelina i Krzysztof

fotograf na ślub zielona góra
„Tomku, Ty nie potrzebujesz referencji! Jeśli ktoś ma dobry gust, obejrzy Twoje zdjęcia to na pewno będzie chciał, abyś to Ty uwiecznił najpiękniejsze chwile z jego życia. Tak właśnie było z nami – i z czystym sumieniem stwierdzamy, że było warto. Bardzo Ci dziękujemy za cierpliwość i profesjonalizm. Zdjęcia są dokładnie takie, jakie chcieliśmy, żeby były”.

fotograf na ślub zielona góra
„Fotograf – najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać. Zdjęcia są prześliczne, wszyscy się nimi zachwycają. Można powiedzieć że jeszcze nigdy tak ładnie nie wyglądaliśmy, jak na zdjeciach zrobionych przez Tomka :) Ale oprócz świetnych zdjęć – rewelacyjna współpraca, na weselu Tomek był wrecz niewidzialny, a na sesji plenerowej oprócz pracy była świetna zabawa :) Wszystkim poszukującym nietuzinkowego fotografa polecamy własnie Tomasz Leszczyńskiego. Dziekujemy Tomku i do następnego razu :)”