O mnie

fotograf ślubny zielona góra

Nazywam się Tomasz Leszczyński. Jestem fotografem, a od 2009 roku również szczęśliwym mężem. Miejsce, które odwiedzasz, jest poświęcona mojej największej pasji – fotografii ślubnej.
Co tu znajdziesz? Strona pełni zarówno funkcję galerii, jak i bloga. W dziale portfolio obejrzysz po kilkadziesiąt zdjęć z kilku ślubów, które miałem okazję fotografować. Na blogu umieszczam również najnowsze zdjęcia, nad którymi właśnie pracuję – poniżej, po prawej stronie znajdziesz linki do najnowszych wpisów. Bloga prowadzę od ponad dwóch lat, zapraszam więc do przeglądania archiwum. Na stronie rekomendacje znajdziesz opinie Par, które wybrały mnie na swojego fotografa ślubnego. Jeżeli szukasz fotografa i chcesz się dowiedzieć, co mogę Ci zaproponować, zachęcam do obejrzenia strony oferta. Zachęcam również do „polubienia” mojej strony na portalu Facebook – dzięki temu będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o najnowszych zdjęciach.
Dlaczego właśnie zdjęcia ślubne? Jak prawie każdy fotograf-amator zaczynałem od zdjęć krajobrazowych, architektury, przyrody. Jednak to, co najbardziej mnie wciągnęło, to ludzie. Ich emocje i różnorodność. Właśnie to fascynuje mnie w fotografii ślubnej – mimo tego, że śluby mogą być do siebie podobne, przeżywają je różni ludzie i to właśnie wprawia, że każdy ślub jest wyjątkowy. Dla każdej Pary Młodej ten dzień jest najważniejszy w życiu i chcę, żeby było to widać na moich zdjęciach.
Informacje praktyczne Pracuję głównie w województwie lubuskim – w takich miastach jak Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żary czy Nowa Sól, ale chętnie podejmę się fotografowania uroczystości ślubnej w innych miejscach kraju. Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszam na stronę kontakt.